Укладання фанери, паркету, ламінату

Укладання фанери, ламінату та паркету — усе для нової підлоги

Плануючи облаштування нового покриття підлоги, наприклад, укладання ламінату, зверніть увагу на те, що було під старим. Напевно, до ідеально рівної поверхні далеко. Тож обов’язково потрібно її удосконалити. Оптимальний варіант у цьому випадку — укладання фанери. На вирівняній у такий спосіб поверхні облаштовується підлога з ламінату чи паркету.

Укладання ламінату — популярний метод оновлення підлоги

Укладання ламінату здійснюється двома способами: прямо та по діагоналі. У будь-якому випадку, починають із лівого кута, залишаючи відстань 1–1,5 см між панелями. Якщо цього не зробити, у майбутньому ламінат може викривитися, піднятися та почати скрипіти. Монтаж ламінату по діагоналі візуально збільшує простір кімнати, додає інтер’єру оригінальності. Такий спосіб використовують у приміщеннях, де є виступи чи ніші. Варто зазначити, що укладання ламінату по діагоналі – досить складний процес та потребує певних навичок і знань. Але якщо все буде зроблено правильно, необхідність ремонту підлоги виникне нескоро. Та й ціна укладки ламінату у Львові, запропонована нами, є досить демократичною.

Укладання паркету — якісно та професійно

Не менш ефектно виглядає підлога, облаштована паркетом. Аби все вдалося, потрібно дотримуватися певних правил. Необхідна правильна температура та вологість. Без них результат укладання паркету може бути зіпсований. Тому рекомендуємо не економити та не намагатися робити те, на чому не розумієтесь. Краще скористайтеся послугами професіоналів. Тим більше, що вже за первинного звернення ми прорахуємо ціну укладання паркету у Львові. Ви будете зорієнтовані у вартості майбутніх робіт. Ще до їхнього початку наші майстри виїжджають на об’єкт та визначаються зі способом монтажу паркетної дошки. Озвучують остаточну суму.

Паркет укладається на лаги, стяжку чи підлогу в чорновому варіанті. Будь-який зі способів передбачає базу з фанери. Вона потрібна для того, аби фінішне покриття краще зберігалося. Лаги застосовуються тоді, коли роботи потрібно зробити максимально швидко. Стяжка з бетону потребує більше часу та ґрунтування. На неї укладають шпон, потім — фанерні дошки. Це найміцніша база. Облаштування фанери під паркет одразу на підлогу — найдешевший та найшвидший спосіб. Як видно, укладання ламінату та паркету — досить складний процес. Самостійно зробити таку роботу навряд чи вдасться. Розумніше, скористатися послугами професіоналів. Телефонуйте прямо зараз!

Отримати консультацію