Тонування паркету та брашування підлоги

Тонування паркету та брашування підлоги — технології для оригінального дизайну

У своїй роботі ми прагнемо, аби підлога була не лише довговічною, але і виглядала ефектно. Тому використовуємо деякі спеціальні технології, як-от тонування паркету та брашування підлоги. Їх ми проводимо перед нанесенням останнього шару лаку. Так, за допомогою тонування паркету можна надати відтінок дорогого сорту дерева, використавши при цьому більш дешевий. Ця технологія надає можливість замаскувати плями, які не вдалося видалити циклюванням та шліфуванням. Тонування паркету також актуальне, коли потрібно досягти певного кольору, що гармонує з новими дверями, вікнами чи драбиною.

Складність цієї технології полягає у використанні матеріалів, які швидко висихають. А тому доводиться працювати досить швидко, аби уникнути нашарувань. Рухи майстра повинні бути точними та однаковими. Особливо складно проводити тонування дубового паркету. Для цього ми застосовуємо:

  • кольорові лаки;
  • олії (після них покривати підлогу лаком не потрібно);
  • морилки.

Останній варіант — найпопулярніший. Через те, що дерево всотує морилку по-різному, тверді та м’які ділянки тонуються в різні відтінки, тим самим підкреслюючи рельєф. Виглядає це ефектно та оригінально.

Брашування підлоги — доступна розкіш

Це досить цікава технологія. Використовують її задля надання підлозі зістареного вигляду. Після відновлення та фінішного шліфування, паркет обробляється спеціальними металевими щітками або ж механізмами. Під час брашування підлоги на дошці очищається м’який шар, а структура деревини стає виразнішою. Ці заглиблення фарбуються. Колір ми визначаємо разом із замовником. Часто рекомендуємо надати масивній дошці із дубу кольору горіха.

Брашування підлоги дає об’ємний малюнок. Після нього подряпини, що з’являються, практично не помітні. Ми виконуємо поздовжнє та поперечне брашування. Але тільки для паркету, викладеного палубним методом. По завершенні брашування підлоги наносимо лак у кілька шарів, аби позбутися впадин, де в подальшому може накопичуватися бруд.

Якщо вас зацікавили наші послуги, звертайтеся для консультації щодо ціни. Телефонуйте за одним із номерів або ж залишайте заявку на електронній пошті. Уже за першого звернення ми надаємо приблизну вартість та всі необхідні консультації.

Отримати консультацію