Шліфування та циклювання паркету

Шліфування підлоги — кращий метод відновлення паркету

Паркет — досить специфічне покриття. Воно потребує правильного догляду. З плином часу може знадобитися циклювання чи шліфування підлоги. Варто сказати, що більшість наших замовників вважають ці процедури аналогічними. Проте між ними є суттєва різниця. Та й результат шліфування та циклювання паркету відрізняється. І ми завжди намагаємося пояснити її клієнту.

Особливості обробки старої підлоги методом циклювання

Циклювання підлоги виконується особливим інструментом. Проте він має порівняно просту конструкцію: ручку та металеву пластину, що заточується. Цей інструмент називається цикля та допомагає отримати більш-менш рівну поверхню. Предмет специфічний, застосовується для зняття верхнього шару деревини, який потрібно видалити для подальшої роботи з паркетом. Зараз циклюванням паркету проводять рідко. Справа в тому, що сучасний інструмент перетворився в масивну машину, яка під час роботи гучно шумить. Розмовляти в приміщенні, де проводяться роботи, неможливо. Та й шар паркетної дошки, що знімається, значний, поверхню доводиться потім обробляти вручну. Хоча для промислової підлоги, десь на виробництві, цього може виявитися достатньо.

Шліфування дерев’яної підлоги — суть способу та результат

На зміну ручної циклі прийшов електричний верстат. Причому існує навіть два його варіанти:

  • барабанний;
  • дисковий.

Барабанний верстат використовується для грубої первинної обробки підлогової поверхні. Роботи виконуються швидко, однак не надто якісно. Аби отримати ідеально рівну поверхню підлогової дошки, потрібно тримати пристрій в одній площині та напрямку, що складно фізично. Більш якісний результат шліфування підлоги можна отримати, застосовуючи дисковий плоскошліфувальний верстат.

Якщо у вас виникли питання щодо деталей проведення та розцінок на послуги циклювання та шліфування підлоги, зверніться до нас за консультацією. Для цього зателефонуйте за одним із номерів або ж залишіть заявку на електронній пошті. Ми в той самий день розрахуємо ціну циклювання паркету або його шліфування. Попередньо з вами поспілкується майстер із метою уточнення деталей. Варто зазначити, що ціна циклювання паркету у Львові, яку ми пропонуємо, досить доступна. До того ж ми надаємо якісні послуги шліфування підлоги, розуміємося на специфіці роботи з різними матеріалами, використовуємо індивідуальний підхід до кожного об’єкту.

Отримати консультацію