Шліфування та циклювання всіх видів дерев’яних підлогових покритів

Шліфування та циклювання всіх видів дерев’яних підлогових покритів

Незрідка увага людей, які бажають постелити підлогу паркетом в своєму будинку, залучає процедура циклювання паркету і шліфовки підлоги. Поголовна більшість з них упевнені в тому, що це слова синоніми і насправді відображують два однакові варіанти. Звичайно, різниця між цими поняттями є, а тому виникає необхідність пояснити майбутньому майстрові або клієнтові значення цих понять. Окрім цієї особливості, потрібно звернути увагу на те, що підсумковий результат може залежати від вибраного напрямку робіт. Що ж потрібно знати про дані процедури? Невже дійсно в певних випадках можна користуватися лише одним з них? А також, чи можливо їх поєднати? Ось головні питання, які цікавлять людину.

Циклювання підлоги

Що ж, перший огляд вимагається приділити процесу циклювання паркету. Колись один розумний майстер вирішив винайти найбільш відповідний будівельний інструмент, яким з легкістю можна було обробляти підлогове покриття, а також надавати йому ідеальний вид рівної поверхні. Довго роздумуючи над своїм майбутнім творінням, він вирішив з’єднати декілька деталей, а саме:

  1. Ручка, яка може бути виготовлена з будь-якої відповідної сировини.
  2. Пластина металу, яка піддається заточуванню.

З’єднавши разом ці два елементи, він отримав свій бажаний прилад, який назвав циклею. Предмет вийшов дуже специфічним, і застосувати його можна тільки для виконання особливої процедури, яка мала на увазі зняття деякого шару з дерева, але саме такого, який буде достатнім для проведення подальших робіт з ним. Цим нехитрим предметом стало користуватися все більше будівельників. Прилад набув чималої популярності практично в кожній країні світу, де робили настил паркету. Подібне очищення дерева здійснювалося за допомогою використання ручної праці. Сам же процес виявився дуже невмілим: він виконувався довго, а витрати сили виявилися немислимими. Стосовно сучасного світу – прилад практично не залучається до роботи. Єдине захоплення було приділене на радянському просторі однієї моделі, яка використовувалася у той час на будівництві. Машинка видавала жахливо гучний звук. Якщо така функціонувала в приміщенні, то розмовляти в там практично неможливо було, навіть якщо кричати з усією силою. Також шар покриття при циклюванні старого паркету, який знімався такою машинкою, дуже великий і доводилося додатково обробляти підлогу вручну.

Шліфовка підлогового покриття

Саме циклею б користувалися люди досі, якби не винайшли електричний верстат. Тут відразу ж підключилися майстри і створили два різні види. Одно пристрій виявився барабанним, а друге дисковим плоскошліфувальним. Відразу ж увагу працівників притягнув апарат, який мав барабанну основу. З його допомогою можна було обробити чималу поверхню, зробивши циклювання підлоги за лічений годинник. Єдиний помітний недолік такого агрегату – нерівність поверхні підлоги після проведення шліфовки паркету. Ці вади з’являлися через те, що людина, яким би розвиненим фізично він не був, не міг увесь час утримувати прилад в одному напрямі і площині. Більшість фахівців сходяться на думці, що подібні агрегати краще всього впроваджувати в справу там, де необхідно зробити грубу обробку або ж позбавиться від верхнього шару фарби. Хоча в роботі багатьох професіоналів помічено використання шліфувальної машини з барабанним елементом як підсумкового і єдиного варіанту, насправді воно не є ідеальним. Слід звернути свою увагу і на те, що прогрес не стоїть на місці, а постійно рухається, відводячи нас подалі від того, що було єдиним і можливим кілька років тому. Час проходить і на зміну барабанному механізму приходить надійний новий інструмент, який називається дисковим. Такий прилад не має недоліків, які були видимі в попередній версії. Після завершення використання такого агрегату, підлога виходить ідеально рівною по усій його поверхні, в також дозволяє робити циклювання паркету без пилу. Але, слід повернутися до апарату, який називається плоскошліфувальним. Результат дискового інструменту дуже показовий, але кращого прикладу, ніж після використання плоскошліфувального агрегату надати неможливо. Як правило, все найкраще відрізняється великою вартістю циклювання паркету. В цьому випадку виключення не послідувало, що спричинило збільшення на шліфування паркету ціни. Саме тому, багато сучасних майстрів і пропонують послугу шліфування дисковою машиною, таку, яку пропонують їх конкуренти, але з використанням барабанного механізму.

У такий спосіб вдалося розібратися в тому, що обидва поняття виявилися дійсно синонімами одного і того ж процесу у будівництві і обробки підлог з паркету. Більше того, виявляється, що циклювання підлоги – більше старовинна назва цього виду обов’язків тесляра.

Сучасне надання послуг

На сьогодні таке устаткування затребуване в чималій кількості країн по всьому світу. Необхідність цього інструменту істотно зростає із зростанням попиту на дерев’яні підлогові покриття. На жаль, вагомим недоліком його виявляється саме придбання такого апарату. Хоча він коштує і не захмарні гроші, але дозволити його купити собі для єдиного разу монтажу підлоги іноді не представляється вигідним. З метою економії коштів і власного заробітку, багато підприємців вирішили самостійно підійти до процесу шліфовки підлоги. Вони спеціально купують дорогу техніку і примушують її заробляти. Надання цієї послуги досить просто. У клієнта немає апарату, який здатний вирівняти укладені дерев’яні дошки на полу або паркет (зняти фарбу, лакове покриття і т. д.). Він прибігає за допомогою до спеціальної фірми, яка займається подібним наданням послуг і наймає в ній працівника з його інструментом. Фахівець виїжджає на місце проведення робіт і здійснює їх виконання. Залишається тільки заплатити невелику суму грошей і робота готова. Обоє залишаються при своєму, витративши мінімум грошей.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Отримати консультацію

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More