Послуги

Шліфування та циклювання паркету

Паркет — досить специфічне покриття. Воно потребує правильного догляду. З плином часу може знадобитися циклювання чи шліфування підлоги. Варто сказати, що більшість наших замовників вважають ці процедури аналогічними. Проте між ними є суттєва різниця. Та й результат шліфування та циклювання паркету відрізняється.

Укладання фанери, паркету, ламінату

Плануючи облаштування нового покриття підлоги, наприклад, укладання ламінату, зверніть увагу на те, що було під старим. Напевно, до ідеально рівної поверхні далеко. Тож обов’язково потрібно її удосконалити. Оптимальний варіант у цьому випадку — укладання фанери. На вирівняній у такий спосіб поверхні облаштовується підлога з ламінату чи паркету.

Відновлення та ремонт паркету

Паркет — досить популярне покриття для підлоги. Та популярний він не тільки завдяки привабливості та розкішності, а й через значний строк експлуатації. Свій ефектний вигляд паркет може зберігати десятиліттями. Однак це є можливим за умови правильного догляду та дотримання правил користування. Часто цими пересторогами нехтують.

Лакування паркету

Один із найбільш популярних матеріалів, який використовують для облаштування підлоги — це паркет. Аби він слугував якомога довше, потрібно дотримуватися певних правил. І виконувати їх необхідно одразу ж після укладання. Щоби захистити поверхню дощок від механічних пошкоджень, постійного навантаження ходьбою та можливих процесів гниття, варто нанести спеціальне покриття оливою, воском чи лаком.

Встановлення плінтусів

Ще з давніх-давен наші предки застосовували при облаштуванні свого житла плінтуса. До наших днів дійшла традиція обов'язково їх прокладати, щоб з одного боку, замаскувати щілину між підлогою та стінами, а з іншого боку - надати доглянутий і гарний зовнішній вигляд приміщенню, і з третьої сторони - заховати прокладені комунікації.

Догляд за паркетом

Одним з найбільш довговічних, надійних підлогових покриттів є паркет. при належному догляді за паркетом він може прослужити більше 60 років, зберігаючи задуманий стиль в інтер'єрі та забезпечуючи господарів будинку комфортом і затишком. багато хто відмовляється від нього на користь лінолеуму або ковроліну, аргументуючи тим, що за таким покриттям складно доглядати. Спробуємо розвіяти цей міф.

Тонування паркету та брашування підлоги

У своїй роботі ми прагнемо, аби підлога була не лише довговічною, але і виглядала ефектно. Тому використовуємо деякі спеціальні технології, як-от тонування паркету та брашування підлоги. Їх ми проводимо перед нанесенням останнього шару лаку. Так, за допомогою тонування паркету можна надати відтінок дорогого сорту дерева, використавши при цьому більш дешевий.

Отримати консультацію