Покриття паркету маслом, воском, лакування підлоги

Покриття паркету маслом, воском, лакування підлоги

Лакування паркету

Деревина стає одним з найпопулярніших способів обробити підлогу. З неї виготовляють паркет. Це особливі дошки, які зібрані в специфічну конструкцію. Щоб таке приміщення стало надбанням на тривалий період часу, за ним необхідно правильно доглядати. Крім цього, після монтажу необхідно виконати деяку роботу, яка стане надійним засобом оборони від постійної ходьби, механічних пошкоджень і навіть ефекту гниття дерева. Для досягнення поставленої мети слід нанести на поверхню один з варіантів: маслом, воском або лаком.

Масло як джерело свіжості деревини

Цей вид засобів створений за особливою послідовності, яка дозволяє йому проникнути глибоко в поверхню. Кожне покриття маслом паркетної дошки залишає після себе деякі незначні пошкодження, такі як подряпини або відколи. На відміну від аналогічної процедури – лакування, при покритті паркету маслом він набуває захист від проникнення вологи, його поверхня залишається екологічно чистої, а також набуває великої міцності. завдяки сучасній особливості виготовлення подібних компонентів, укладене виріб стає набагато красивіше. І головним питанням залишається – правильний вибір цієї самої суміші, яка дозволить даного розчину не тільки зберегти характеристики, але і істотно їх поліпшити при покритті дерев’яної підлоги олією. У разі, коли температура в житловому приміщенні злегка завищена і постійно підтримується в такому стані, рекомендується скористатися сумішшю натурального походження. Якщо ж дерев’яна підлога встановлюється у ванній кімнаті, то необхідно додатково захистити його від проникнення води, а також дати йому додаткове антибактеріальне покриття. Перед безпосередньою обробкою речовинами, поліпшують характеристики, необхідно спеціально підготувати паркет. Для цієї мети використовують методику шліфування. Щоб він придбав естетичний вигляд, потрібно застосувати або особливий валик, або малярську кисть з широким «хвостом» для покриття підлог маслом. Після процедури застигання, на оброблену поверхня не рекомендують встановлювати меблі, яка має металеві ніжки. В протилежному випадку, на підлозі з’являться виразні відбитки у вигляді чорних плям, які погіршувати зовнішнє сприйняття наявного статі.

Матеріал для обробки підлоги – масло, віск або лак?

Крім покриття маслом, в плотницком справі використовується такий матеріал, як віск і лак. Кожен з них має особливі властивості. Щоб зрозуміти який з них краще, не варто покладатися тільки на поради продавців-консультантів в будівельних магазинах. Хімічний склад рекомендується застосовувати лише в тому випадку, коли в самій структурі дерева є достатня кількість природних компонентів аналогічного походження. Також, як зазначалося вище, кращого варіанту не знайти, якщо в приміщенні має місце виникати разкіе зміни температури. Наприклад, коли майданчик з паркетом розташувалася на вулиці (альтанка і т. д.), лакування підлоги дозволить лише на короткий термін поліпшити характеристики. По закінченню декількох років його шар почне помітно виснажуватися і доведеться знову вдаватися до процедури шліфування і повторного застосування виробу. З впровадженням аналогії, період здійснення збереження подібної обробки істотно збільшується. У свою ж чергу, лакування паркету має свої переваги. З точки зору дорожнечі і зовнішнього естетичного вигляду, така підлога стане прекрасним гідністю будь-якої квартири або будинку. За останні кілька років хімічна промисловість досягла чималих успіхів в створенні подібних товарів. Є великий вибір виробів, які дозволять поліпшити сприйняття і якості. Але, варто зауважити, при виникненні потертостей весь периметр кімнати слід знову обробляти, а починати технологію доведеться з моменту шліфування. У роботі з нинішніми товарами для обробки, використовується тільки кращі з них. Покриття деревини воском практично не відрізняється від нанесення попереднього складу. Покриття воском може використовуватися як додатковий засіб або в Як індивідуальної обробки. В останньому випадку він буде змішаний з вищезгаданої сумішшю виробником.

Особливості лакування

Головним достоїнством його є те, що поверхня практично не доводиться вимивати. Досить пройтися злегка зволоженою шваброю і вона знову буде блищати як і раніше. Більш того, це дозволить істотно поліпшити захист від механічного впливу. Якщо створення особливого захисту виконується некоректно, то власник може помітити:
Кратери. Вони виникають в той момент, коли кваліфікація фахівця мала, або він неправильно підбирає розчинник.
Шорсткість. Попадання під речовина залишків тирси або частинок дрібного сміття, пилу.
Білі плями. Надмірне насичення використовуваного вироби вологою.
Бульбашки. Вони створюються, коли використовується занадто багато оздоблювального речовини.
Смуги. Якщо занадто повільно проводитися робота по покриттю.

Деякі відомості про технології

Природно, виконання строгих вказівок – складне заняття. Перед тим, як приступити до монтажу зазначеного складу, рекомендується переконатися в тому, що циклювання була, не тільки завершена, але і виконана якісно. При проведенні робіт потрібно використовувати особливий валик, малярську кисть або шпатель. Майстер повинен розуміти, що саме його проведення вимагає деякої повільності, але якщо він буде уповільнений більш того, чим вимагаєте, то результат може увінчатися провалом. Рекомендується починати від найближчого вікна і поступово рухатися в бік виходу з кімнати. Як тільки розчин просохне, потрібно підготуватися до повторного його нанесення. Таким способом, в загальному підрахунку, процедура повинна проводитися три рази. якщо кількість кошти буде менше, то по закінченню періоду деякого відрізка часу, підлогу почне істотно погіршуватися в зовнішніх показниках. На завершальному етапі слід уважно вивчити специфіку сушіння. Остаточно використовувати кімнату можна тільки через 7 днів.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Отримати консультацію

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More