Про нас

Професіонали своєї справи

Існує чимало способів удосконалення інтер’єру, починаючи від радикальних, коли все доводиться починати з нуля, та закінчуючи такими, які привносять тільки нові нотки в дизайн. Хоча навіть невеличка деталь, як-от яскрава декоративна подушка на дивані чи картина на стіні, здатна перетворити приміщення, змінити атмосферу в ньому. То що й говорити про ремонт підлоги? Інтер’єр після таких робіт дійсно змінюється. І це наше покликання!

Ми знаємо про ремонт підлоги все й можемо реалізувати будь-які ваші думки та побажання. Нам під силу привести до ладу чи повністю відновити те, що зіпсувалося через довге та активне користування не одним поколінням. Розрахувати ціну ремонту підлоги ви можете одразу ж. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на електронній пошті. Уже за першого звернення ви зрозумієте, що краще: відновлення старої підлоги чи облаштування нової. Наші консультанти детально розпитають про її стан, порадять найкращий та найдоступніший варіант розв’язання проблеми. Хоча, звісно ж, остаточно вирішити що ліпше — ремонт підлоги чи її оновлення, можна тільки після огляду.

m

Види послуг із ремонту підлоги, які ми пропонуємо

Підлогове покриття — не просто деталь інтер’єру. Це його база, основа, як фундамент для будинку. Тому довіряйте роботу з нею тільки справжнім майстрам. Якщо ви ще не визначилися з тим, що хочете отримати, рекомендуємо переглянути галерею наших робіт. Це допоможе швидше зорієнтуватися. Варто зазначити, що основний напрям нашої діяльності — підлога з дерева. Ми надаємо наступні види послуг:

  • шліфування та циклювання паркету;
  • його відновлення та ремонт;
  • лакування паркету;
  • встановлення плінтусів;
  • укладання паркету та ламінату;
  • встановлення теплої підлоги;
  • догляд за підлогою з дерева, зокрема, за паркетом.

Ми використовуємо різні методи ремонту підлоги. Якщо наявні тріщини між підлоговими дошками, розтріскування половиць, викривлення, гнійні процеси через вологу чи шкідників, можливі часткові роботи. Якщо підлога розсохлася та почала скрипіти, використовується вже інший метод. Для цього застосовують спеціальні інструменти, фіксують кріпленнями. Реставрація дерев’яної підлоги також передбачає заміну пошкоджених половиць. Усі ці послуги ми надаємо у Львові.

[wdi_feed id="1"]

Зворотній зв’язок: +380 98 075 11 75, +380 93 075 11 75

Вирішимо будь-які питання з Вашою дерев’яною підлогою!

Якщо у вас є побажання або хочете поділитися враженнями напишіть нам.